Ταμίας Πρατηρίου
19 Ιουλ 2024

Η εταιρεία Petrolina (Holdings) Public Ltd ζητά να προσλάβει Ταμία για τα ιδιόκτητα της πρατήρια στην Λεμεσό.

Προσόντα
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πτυχίο Πανεπιστημίου / Κολεγίου θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα
Καθήκοντα
  •  Άμεση εξυπηρέτηση πελατών και διευθέτηση όλων των συναλλαγών που γίνονται στο πρατήριο.
  • Καταμέτρηση και έλεγχος ταμείου.
  • Συμπλήρωση και αποστολή όλων των εντύπων της εταιρείας σε όλα τα αρμόδια τμήματα.
  • Καταχώρηση τιμολογίων στον Η/Υ της εταιρίας, αρχειοθέτηση εντύπων.
  • Συμμετοχή στην καταμέτρηση των αποθεμάτων των ειδών περιπτέρου.
  • Έλεγχος τιμολογίων και παραλαβή παραγγελιών από προμηθευτές.
  • Διεξαγωγή ελέγχων και καταμέτρηση προϊόντων και ενημέρωση για τυχόν ελλείψεις του πρατηρίου.
  • Τακτοποίηση και καθαριότητα προϊόντων περιπτέρου, αναλώσιμων και αξεσουάρ αυτοκινήτων στα ράφια.

Παρακαλώ όσοι ενδιαφέρονται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο careers@petrolina.com.cy

Αίτηση Εργοδότησης